Local Action Group final
Zielony Piercie
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty Data: 27.04.2016

E-pocztówki

Zobacz galerie z: E-Pocztowka

Partnerzy

opublikowano: 2011-11-03 14:07:30

gp_r_2.jpg

 

LGD Zielony Pierścień jest członkiem Krajowej Sieci Grup Partnerskich, wspieranej przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska

 

bursztynowy_szlak_greenways.jpg

LGD „Zielony Pierścień” jest koordynatorem lokalnym Bursztynowego Szlaku na odcinku
od Janowca do Dęblina


LGD „Zielony Pierścień” jest partnerem lokalnym Nałęczowskiego Ośrodka Kultury w Programie „Dom Kultury+”
 


Osiągnięcia

opublikowano: 2011-05-25 10:47:38

agroliga_2010.jpg

„LGD ‘ZP’ w konkursie AgroLiga 2010 zdobyła tytuł Mistrza Rejonowego w kategorii firma”

ue2.jpg            3.jpg        logo_prow_m1.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskieInformacja o wyniku postępowania na dostawę wyposażenia restauracji Grota Bochotnicka
opublikowano: 2014-08-07

Zamawiający: Monika Wiak informuje, że do dnia 04.08.2014r. zgodnie z zapytaniem ofertowym wpłynęły dwie ważne oferty na dostawę wyposażenia restauracji i zaplecza kuchennego w ramach projektu nr LGD-2/LPK/IUT/28/2013 pod nazwą „Zakup wyposażenia restauracji Grota Bochotnicka i jej zaplecza kuchennego” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej z Programu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”.

więcej
Zapytanie ofertowe dotyczące dostawy wyposażenia restauracji przygotowane przez Beneficjenta Programu EUROszansa dla Lubelszczyzny...
opublikowano: 2014-07-28

W związku z realizacją projektu pn.: „Zakup wyposażenia restauracji Grota Bochotnicka i jej zaplecza kuchennego” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej


z Programu


„EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”


przedstawiamy zapytanie ofertowe wystosowane przez Monikę Wiak dotyczące dostawy wyposażenia kuchni i zaplecza kuchennego do nowo powstającej restauracji Grota Bochotnicka


Termin składania ofert w niniejszym postępowaniu upływa w dniu 04.08.2014r. 


więcej
Informacja o odwołaniu szkolenia - Promocja kultury i lokalnych zwyczajów
opublikowano: 2013-06-24

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” informuje, że nie odbędzie się szkolenie z obszaru tematycznego „Promocja kultury i lokalnych zwyczajów” , które planowane było na dzień 25.06.2013r.

 

w Projekcie pn. „EUROszansa dla Lubelszczyzny - budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanym przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

więcej
Informacja o odwołaniu szkolenia
opublikowano: 2013-06-19

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” informuje, że nie odbędzie się szkolenie z obszaru tematycznego „Rozwój Infrastruktury i usług turystycznych” , które planowane było na dzień 20.06.2013r. w Starostwie Powiatowym w Puławach.

 

w Projekcie pn. „EUROszansa dla Lubelszczyzny - budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanym przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

więcej
Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień" zaprasza na szkolenia dotyczące kolejnych naborów w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy
opublikowano: 2013-06-13

W związku z zaplanowanymi naborami wniosków w obszarach tematycznych:


1. „Rozwój Infrastruktury i usług turystycznych” ( którego termin upływa 16.09.2013r.), nr publikacji 3/LPK/IUT/2013


2. „Promocja kultury i lokalnych zwyczajów” ( którego termin upływa 23.09.2013r.), nr publikacji 3/LPK/ZiK/2013


3. „Rozwój edukacji na obszarach wiejskich” ( którego termin upływa 15.10.2013r.), nr publikacji 3/LPK/Edu/2013


w ramach projektu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej zapraszamy na jednodniowe szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o dofinansowanie.

więcej
Informacja o kolejnych naborach z programu EUROszansa dla Lubelszczyzny...
opublikowano: 2013-06-07

Informujemy, że zbliża się zakończenie II naboru wniosków z obszaru tematycznego „Rozwój Infrastruktury i usług turystycznych” ( którego termin upływa 11.06.2013r.) w Projekcie pn. „EUROszansa dla Lubelszczyzny - budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanym przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej.

 

Jeszcze w tym roku w lipcu Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” rozpocznie kolejne nabory wniosków w obszarach tematycznych:

więcej
Zestawienie ofert na dostawę materiałów biurowych
opublikowano: 2013-04-30

Informujemy, że do 26.04.2013 r. do godz. 13.00 do Biura Lokalnej Grupy Działania "Zielony Pierścień" w Nałęczowie wpłynęły 4 oferty.

 1. Agencja Handlowo-Usługowa WIDOK Sp. z o.o., Lublin, ul. Wojciechowska 5 – za kwotę 1787,19 brutto.

2. Centrum Biurowe JKK Jankowski Krzyżanek sp. j. Poznań, ul. Kotowo 23 – za kwotę 3027,52 brutto.

3.DALIMEX Sp. z o.o.  Lublin, ul. Obywatelska 4 – za kwotę 1655,63 brutto

4. ABC PAPIER Sp. z o.o. Lublin, ul. Związkowa 27 - za kwotę 1672,80 brutto

Zamówienie jest realizowane w ramach Projektu "EUROszansa dla Lubelszczyzny - budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów - Puławy - Kazimierz Dolny"

więcej
Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień" zaprasza na szkolenie dotyczące kolejnego naboru w ramach Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy
opublikowano: 2013-04-22

W związku z ogłaszanym w dniu 23 kwietnia 2013 r. drugim naborem wniosków w obszarze tematycznym "Promocja kultury i lokalnych zwyczajów" w ramach projektu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej zapraszamy na jednodniowe szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o dofinansowanie.

 

 

Szkolenie pt. "Zasady ubiegania się o wsparcie i przygotowywanie wniosku w ramach konkursu na lokalne projekty w obszarze tematycznym: Promocja kultury i lokalnych zwyczajów"odbędzie się w godzinach 10.00 - 14.30 w dniach:

 

29.04.2013 (poniedziałek) -  sala 102, Starostwo Powiatowe w Puławach, Al. Królewska 19

30.04.2013 (wtorek) - sala 22, Nałęczowskiego Ośrodka Kultury (I piętro), Al. Lipowa 6

 

Tutaj zamieszczamy program szkolenia

 

Ze względów organizacyjnych prosimy o zgłaszanie swojego uczestnictwa w szkoleniu w terminie do 26.04.2013 r. do godz. 15.00, poprzez podanie nazwiska, nr kontaktowego oraz wybranego terminu/miejsca szkolenia pod nr tel. 0-81 50-16-140 lub przesyłając mailem na adres e-mailb.antoniak@zielonypierscien.pl

 

Osoby do kontaktu: Beata Antoniak i Anna Kąkol  - tel. 0-81 50-16-140 w godz. 7.30 - 15.30

więcej
Informacja o podpisanych umowach
opublikowano: 2013-01-18

Informujemy, że w ramach naboru pn. „Granty Start-up”, numer publikacji 1/START-UP/2012  Działanie 6: „Działania wspierające biznes” z Programu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny” współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej Komisja Przyznająca Dotację wybrała 8 projektów do dofinansowania.

więcej
Zapytanie ofertowe na dostawę materiałów promocyjnych i biurowych
opublikowano: 2012-08-24

Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień" zaprasza do składania ofert na dostawę materiałów biurowych i promocyjnych na potrzeby Projektu "EUROszansa dla Lubelszczyzny - budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów - Puławy - Kazimierz Dolny"


Termin składania ofert upływa 29.08.2012 r. o godz. 14.00

więcej
Powiedz szczerze czy lubisz swoją miejscowość i czy jest ona atrakcyjna dla turystów?
opublikowano: 2012-05-25

 

Między innymi na takie pytania będą odpowiadać mieszkańcy zamieszkujący w gminach należących do Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”.

więcej

Filtruj:

X