Local Action Group final
Zielony Piercie
Imieniny: Sergiusza, Teofila, Zyty Data: 27.04.2016

E-pocztówki

Zobacz galerie z: E-Pocztowka

Partnerzy

opublikowano: 2011-11-03 14:07:30

gp_r_2.jpg

 

LGD Zielony Pierścień jest członkiem Krajowej Sieci Grup Partnerskich, wspieranej przez Fundację Partnerstwo dla Środowiska

 

bursztynowy_szlak_greenways.jpg

LGD „Zielony Pierścień” jest koordynatorem lokalnym Bursztynowego Szlaku na odcinku
od Janowca do Dęblina


LGD „Zielony Pierścień” jest partnerem lokalnym Nałęczowskiego Ośrodka Kultury w Programie „Dom Kultury+”
 


ue2.jpg            3.jpg        logo_prow_m1.jpg

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich - Europa inwestująca w obszary wiejskie20 maja - szkolenie dotyczące rozliczenia małych projektów
opublikowano: 2014-05-08

 

Lokalna Grupa Działania "Zielony Pierścień" zaprasza beneficjentów z obszaru gmin należących do LGD na szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o płatność i rozliczenia małego projektu w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

więcej
Wielkie zainteresowanie pomocą z Programu Szwajcarskiego
opublikowano: 2011-12-20

 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyły się szkolenia zorganizowane w dniach 19 i 20 grudnia br. dla potencjalnych wnioskodawców, którzy chcą skorzystać z pomocy finansowej Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy w ramach Projektu „EUROszansa dla Lubelszczyzny – budowanie konsensusu społecznego na rzecz zrównoważonego rozwoju subregionu w krajobrazie kulturowym trójkąta turystycznego: Nałęczów – Puławy – Kazimierz Dolny”. W dwu ostatnich zajęciach, które przeprowadzono w Nałęczowie i Puławach wzięły udział 64 osoby, tj.: przedstawiciele organizacji pozarządowych, jednostek sektora publicznego i przedsiębiorcy.

więcej
We wrześniu szkolenia dla Wnioskodawców "Małych projektów"
opublikowano: 2011-08-24

 

W ramach zajęć przewidziany jest instruktaż wypełniania formularza wniosku o dofinansowanie projektu w nowym formacie – aktywnym PDF. Przedstawione zostaną również informacje i dokumenty niezbędne dla Wnioskodawcy, aby starać się o uzyskanie wsparcia finansowego i rozliczyć pomyślnie projekt.

więcej
26 kwietnia spotkanie aktywizacyjne w Baranowie
opublikowano: 2011-04-16

Zarząd Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza mieszkańców Gminy Baranów na spotkanie aktywizacyjne i informacyjne, które odbędzie się w dniu 26 kwietnia (wtorek) br. o godz. 16.00 w świetlicy Urzędu Gminy w Baranowie.

więcej
Szkolenia z rozliczania "Małych projektów"
opublikowano: 2011-04-11

Uprzejmie zapraszamy na jednodniowe nieodpłatne szkolenie pn. „Wdrażanie i rozliczanie małych projektów przez wnioskodawców w świetle ostatnich zmian”, które odbędzie się w dwu terminach, do wyboru, tj.: 5 maja br. w Biurze Lokalnej Grupa Działania „Zielony Pierścień” przy ul. S. Żeromskiego 1 w Nałęczowie oraz 6 maja br. w Starostwie Powiatowym w Puławach.

więcej
Questy to przygoda dla turystów i promocja miejscowości
opublikowano: 2011-03-24

Na obszarze Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień” questing stał się innowacyjnym i zyskującym coraz większą popularność wśród mieszkańców narzędziem odkrywania dla turystów dziedzictwa kulturowego i historycznego swojej miejscowości.

więcej
11 maja zapraszamy na szkolenie wyjazdowe
opublikowano: 2011-03-10

Uprzejmie informujemy, że Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” w dniach 11-14 maja 2011 r. organizuje szkolenie wyjazdowe dla 40 osób na obszar działania Grupy Partnerskiej „Społeczne Porozumienie Naszyjnik Północy” (województwo pomorskie). Jego celem jest poznanie dobrych praktyk w zakresie: promocji turystyki aktywnej, dystrybucji i promocji produktów lokalnych, tworzenia sieci współpracy i wolontariatu na terenie LGD.

więcej
Szkolenia i konsultacje
opublikowano: 2011-02-28

Uprzejmie informujemy, że w dniach 2 i 3 marca br. (termin do wyboru) odbędą się szkolenia poświęcone wdrażaniu „Małych projektów” połączone z prezentacją proponowanych zmian Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania „Zielony Pierścień”. Pierwsze spotkanie odbędzie się 2 marca od godz. 10.00 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach przy Al. Królewskiej 19, a drugie 3 marca od godz. 10.00 w Biurze LGD, przy ul. S. Żeromskiego 1 w Nałęczowie.

więcej
Szkolenie - jak przygotować "Mały Projekt"?
opublikowano: 2011-02-28

Uprzejmie zapraszamy na jednodniowe bezpłatne szkolenie pn. „PRZYGOTOWANIE MAŁYCH PROJEKTÓW W RAMACH OSI 4 LEADER”, które odbędzie się w Biurze Lokalnej Grupa Działania „Zielony Pierścień” przy ul. S. Żeromskiego 1 w Nałęczowie w dniu 4 marca 2011 r. (piątek) od godz. 10.00.

więcej
Zaproszenie na szkolenie dla rolników oraz przedsiębiorców i osób chcących założyć firmę
opublikowano: 2011-01-10

28 stycznia 2011 r. zapraszamy do Biura Lokalnej Grupy Działania "Zielony Pierścień" przy ul. S. Żeromskiego 1 w Nałęczowie na bezpłatne szkolenie dotyczące przygotowania wniosku o przyznanie pomocy w ramach Działań „Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw” oraz „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” z Osi 4 Leader Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

więcej
Jak tworzyć Questy (wyprawy dla odkrywców) - zapraszamy na warsztaty do Gołębia
opublikowano: 2011-01-09

Serdecznie zapraszamy na nieodpłatne dwudniowe szkolenie połączone z warsztatami pn. „Questing – odkrywanie dziedzictwa miejsca. Warsztaty edukacji regionalnej metodą questing”, które odbędzie się w dniach 26-27 stycznia 2011 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Gołębiu (gm. Puławy).

więcej

Filtruj:

X